WYNDHAM İSTANBUL KALAMIŞ MARİNA BLUE HARMONY SPA DENEYİMİ İLE TANIŞIN 22.1.2013
Wyndham İstanbul Kalamış Marinada Blue Harmony SPA deneyimi ile tanışın, ruh ve beden renginizi yakalayın
 
WYNDHAM İSTANBUL KALAMIŞ MARİNA BLUE HARMONY SPA DENEYİMİ İLE TANIŞIN 
 
Wyndham İstanbul Kalamış Marina’da Blue Harmony SPA deneyimi ile tanışın, ruh ve beden renginizi yakalayın!
 
 
Anadolu Yakası’nın en özel semtlerinden Kalamış’ta kapılarını açan Wyndham İstanbul Kalamış Marina’nın bünyesindeki Blue Harmony SPA, sizleri daha önce hiç yaşamadığınız bir deneyimle buluşturuyor…
 
Anadolu yakasında konumlanan Wyndham İstanbul Kalamış Marina, misafirlerine konforu ve kusursuz hizmet kalitesi ile her alanda yeni ve lüks bir yaşam stili sunuyor. Wyndham İstanbul Kalamış Marina, göz kamaştıran mimarisi ve kusursuz hizmet anlayışıyla kalite sevenleri beş yıldızlı premium şehir oteli konforu ile tanıştırırken; her misafirinin özel olduğunu unutmuyor. 3500 metrekarelik bir alana kurulan Blue Harmony SPA, ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirmeniz, yeniden doğmuşçasına rahatlamanız için Wyndham Istanbul Kalamış Marina’da sizleri bekliyor.

Blue Harmony Spa’ya gelenler dinginlik ve huzur veren özel olarak tasarlanmış bir ortamda ağırlanıyor. Uzak Doğulu ve Türk Terapistler tarafından hizmet verilen Blue Harmony Spa’da her biri farklı özelliklerle donatılmış masaj odaları, çiftlere özel hamamlı ve jakuzili masaj odaları, kozmetik bakım ünitesi, buhar &sauna odası ve hamam yer alıyor. Her deneyimi misafirleri için kusursuz bir hale getirmeyi hedefleyen Wyndham İstanbul Kalamış Marina, bunun için dünyanın en özel markalarıyla birlikte Blue Harmony SPA’yı geliştiriyor. Home Made firmasının özel olarak ürettiği masaj yağlarının yanı sıra,  Carita Paris, Elemis, Sparitüel ve Teamae gibi uluslararası markaların kozmetik ürünleriyle özel bakımlar uygulanmaktadır. Bayanlara uygulanan kozmetik bakımlar sayesinde SPA keyifleri kat ve kat arttırılıyor.

Sağlığına ve güzelliğine hak ettiği önemi vermek isteyenlerin, konfor ve lüksle buluştuğu yeni adres Wyndham Istanbul Kalamış Marina Blue Harmony SPA olacak!

 
Wyndham hakkında:

 

Wyndham İstanbul Kalamış Marina, dünyanın en büyük otel şirketi olan ‘Wyndham Worlwide Corporation’nin parçası olarak faaliyet gösteren Wyndham Worldwide Otel Grubu tarafından verilen franchaise ile Reisler Group tarafından açıldı. Marmara Denizi’nin muhteşem görüntüsü ile beş yıldızlı tesis, İstanbul’un Asya yakasında bulunan seçkin Kalamış Marina’nın tam karşısında yer alan beş yıldızlı otelde 210 oda, bir kral dairesi, farklı kapasitelerde 14 toplantı salonu, 300 ve 600 kişilik iki balo salonu bulunmaktadır.  3500 m2  spa ve fitness merkezinde 10 terapi odası, biri terasta olmak üzere ikisi açık biri kapalı toplamda üç yüzme havuzunun yer alacağı otelde ayrıca üç adet restoran hizmet veriyor.

 

Seher Müşfide Aybek
Genel Yayın Yönetmeni
 

Mobil Uygulama (Beta 1)

Tourism Life In Turkey'i artık android telefonlar da takip edebilirsiniz.QR Code Scan okuyucu ile indirebilirsiniz.Sadece Android Telefonlar İçindir..

Translate Page

You can read in your own language
 

TourismLifeInTurkey.com'un imtiyaz sahibi   TUYED EGD SKAL   ve   ITO   üyesidir.